BİZ SİZİ ARAYALIM
GÖNDER
OSCAR WATER SU ARITMA LOTUS SERİSİ
OSCAR WATER SU ARITMA LOTUS SERİSİ

Estetik dizayn, 5 aşamalı filtre grubu opsiyonel, 12 Litre tank kapasitesi, özel tasarım filtre, inline filtre, otomatik sistem, kolay bakım, güvenli kullanım, tankı içinde kabinli model, ankastre seri lüx musluk, reverse osmosis system, faydalı model belgeli, su analiz raporlu.

 

 

 

-Estetik dizayn,

-5 aşamalı filtre grubu opsiyonel,

-12 litre tank kapasitesi,

-Özel tasarım filtre,

-İnline filtre,

-Otomatik sistem,

-Kolay bakım,

-Güvenli kullanım,

-Tankı içinde kabinli model,

-Ankastre seri lüx musluk,

-Reverse osmosis system,

-Faydalı model belgeli,

-Su analiz raporlu

-2 YIL GARANTİLİDİR.

Reverse Osmosis (Ters Osmos) teknolojisi bilinen en hassas filtrasyon yöntemidir ve suyun içindeki istenmeyen tüm mineralleri sudan ayıran ve içme suyu teminine yönelik olarak kullanılan membran filtrasyon sisteminin adıdır. Bu sistemler çapraz akışlı olarak çalışırlar. Membran, yarı geçirgen bir zar olup, sadece su molekülleri ve bazı inorganik moleküller, bu zardan geçiş yapabilmektedir. Diğer moleküller ise, % 90 - 98 hassasiyetle filtre edilerek konsantre su ile sistemden dışarı atılır. Bu sayede su içerisindeki kötü koku ve tada sebep olan klor ve diğer kimyasalları ile kurşun, bakır, baryum, krom, civa, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum gibi ağır metalleri ve zararlı kontaminantlarda arıtılmış olur.

Kullanım Alanları: Konutlar,işyerleri,restaurant,buz makinaları,akvaryumlar.

NOT: Su arıtma cihazı filtreleri suyun kirlilik kalitesine ve su kullanım miktarına bağlı olarak ortalama yılda bir defa değişmektedir.

 

EKİPMAN ÖZELLİKLERİ

Filtre Çeşitleri

12” 5 mic. İnline Sediment Filtre

 

12” 1 mic. İnline Sediment Filtre

 

12” İnline Blok Karbon Filtre

 

Son (post) Karbon

 

75 GPD Membran Filtre

 

 

 

Diğer Ekipmanlar

Basınç Pompası

 

Alçak Basınç Anahtarı

 

Yüksek Basınç Anahtarı

 

Selenoit Vana

 

Avrupa Model Musluk

 

3,2 G Depolama Tankı

 

 

 

 

REVERSE OSMOSİS SU ARITIM AŞAMALARI

 

1.AŞAMA

5 Mikron Sediment Filtre, kaba tortu filtresi olup suda bulunan kaba tortu ve partikülleri filtre ederek membran filtreyi korur ve optimum ömür sağlar.

 

2.AŞAMA

Aktif Karbon Filtre, suda bulunan organik maddeleri, kanserojen olan kimyasalları ve klor bileşiklerini arıtarak membran filtreye zarar veren maddelerin filtre edilmesini sağlar.

 

3.AŞAMA

1 Mikron Sediment Filtre, kaba tortu filtresi olup suda bulunan kaba tortu ve partikülleri filtre ederek membran filtreyi korur ve optimum ömür sağlar.

 

4.AŞAMA

Ters Ozmos Membran Filtre, 5 angstrom gözenek çapına sahip olup suyun içersinde bulunan nano partikül, ağır metal, kireç, mikroorganizma vb. maddeleri arıtarak, atık su yardımı ile dışarı atılır. Arıtılmış su ise temiz su tankında depolanır.

 

5.AŞAMA

Hindistan Cevizi Kabuğu Filtre, arıtılmış su tank’dan musluğa giderken, son bir kere Hindistan cevizi kabuğu filtreden geçerek mineral açısından zenginleştirilmiş olur.

 

 

 

ALKALİ SUYUN FAYDALARI

Daha fazla oksijene sahip sağlıklı ve fonksiyonel sudur.

Temiz ve bakterisizdir. İçindeki alkali minerallerin yanı sıra diğer su çeşitlerine göre daha fazla oksijene sahiptir.

Negatif ORP değerlerine ve güçlü antioksidan özelliğe sahiptir.

Alkali iyonize su antioksidan özelliğe sahiptir. Küçük moleküler küme yapısına sahip bir sıvı olarak diğer antioksidanlara göre vücut tarafından çok daha hızlı ve kolayca emilir.

Vücudun pH dengesini korumasına yardım eder ve hastalıkları engeller .

Alkali iyonize su vücudun doğal pH dengesini korumasına ve düzenlemesine yardımcı olarak vücutta zararlı bakteri iltihaplanma ve hastalıkların oluşumunu engelleyen bir ortam yaratır

Olağanüstü hidrasyon (nemlendirme)ve detoks sağlar.

Moleküler yapısı diğer sulardan daha küçüktür bu nedenle hücrelerin içine diğer su çeşitlerine göre altı katına kadar fazla su girişi sağlayarak vücüdun daha fazla nemlenmesine ve bağlı olarak vücudun zehirli atıklardan en hızlı ve mükemmel şekilde temizlenmesine yani detoksuna olanak sağlar .

Vücudun enerjisini ve zindeliğini artırır.

Alkali iyonize su küçük moleküler yapısı nedeniyle vücudun biyoelektriksel dengesini diğer su çeşitlerine göre üç kat saha hızlı yenileyerek vücudun enerjisini ve zindeliğini artırır.

Vücudun onarımı ve yenilenmesi

Vücuda zarar veren bakterilerin kontrolü ve yaralı bakterilerin artırılması
Bağırsak türlerine göre faydalı ve zararlı olarak sınıflandırılan yaklaşık 100 tür bakteri ve trilyonun üstünde mikro organizma taşımaktadır  
Alkalin iyonize su organlara zarar veren (organlara çürüten ya da çürümüş maddede yetişen)bakterileri kontrol ederek hastalıklardan korur. Alkalin iyonize su vücuttaki yararlı bakterilere yardımcı olan vücudun yenilenmesine yardımcı olan tek sudur.

Serbest radikalleri etkisizleştirir.

Serbest radikaller düşük elektron sayısına sahip olması nedeniyle çevresindeki maddeler ile kolayca birleşebilen dengesiz yapıdaki oksijendir. yüksek oksidik güce sahip olan serbest radikaller başta kanser olma üzere birçok hastalık ve yaşlanma ile ilişkilidir alkali iyonize suda serbest radikaller bulunmaz ve temas ettiği serbest radikalleri nötralize eder.

Serbest radikallerin yarattığı hasar hızlı yaşlanma ve yanı sıra kanser dahil bir çok hastalığa sebeb olmaktadır. Alkali iyonize suyun moleküler yapısı ve güçlü antioksidan özelliği serbest radikalleri etkisizleştirerek vücuda zarar vermelerini engeller.

Kilo verilmesine ve zayıflamaya yardımcı olur.

Vücut içinde biriken asidik atıkları etkisizleştirmek için yağ birikimi yapar. Alkali iyonize su asidik atık birikimini engellediği için vücudun yağ biriktirmesine de gerek kalmaz dolayısıyla da doğal olarak zayıflamanıza yardımcı olur.

Küçük moleküler küme yapısı

Suyun moleküler kümesinin küçülmesi hareketliliğin artmasını sağlayarak vücuttaki kötü ve atık maddelerin vücuttan atılmasını kolaylaştırır. Vucuttaki artık madde fazlalığının yaşlanma ve rahatsızlıklara neden olduğu dikkate alındığında bu önemli bir durumdur. Alkalin iyonize su küçük moleküler küme yapısı ve yüksek hareketlilik özelliği ile vücuttaki atık maddeleri süratle dışarı atar

Yararlı aktif mineraller

Sebzeler de ve suda birçok değişik mineral bulunur tüm yaşamsal ilerleyiş ve vücut işlevlerinin uygun şekilde devamı için çok değişik mineraller gerekir. Alkali iyonize suyun içinde bulunan mineraller iyonik formda olduklarından vücut tarafında çok daha kolayca emilirler.

Heksagonal Molekül Yapısı

Su molekülleri 13 ile 15 molekülden oluşur insan vücudu için en dengeli ve doğal yapıya sahip heksagonal su ise 6 su molekülünden oluşur. Bir insanın hücresinin bağlantılı olduğu 70.000 molekülün %60 ila 65 ‘ini heksagonal su molekülleri oluşturur. Alkali iyonize su, insan vücudunun insan vücudun en çok tercih ettiği bu özelliğine sahip tek sudur.

 

 

 

BASİT KALİTESİZ İŞE YARAMAYAN ÜRÜNLERLE KIYASLAMAYINIZ !!!Çin malları kullanmıyoruz, kullanılmasını da tavsiye etmiyoruz.

 ÜRÜNLERİMİZ %100 ORJİNAL 1. SINIF ÜRÜNLERDİR. 
2 YIL GARANTİLİDİR VE FATURALIDIR

 


ÜRÜNLERİMİZ ORJİNAL KUTULARINDA GÖNDERİLİR


 

TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ VE 1 GÜNDE HIZLI KARGO

 

 

PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT FIRSATINI KAÇIRMAYIN!!!

 

 

KA LİTEYİ UZ AKTA ARAM AYIN  

 

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ FİRMAMIZIN EN TEMEL İLKESİDİR.

Kayseri'de en çok satılan ve en saglıklı su arıtma cihazına sahip olmak için 03522221400 ı arayabilirsiniz.Kayseri'de en çok satılan ve en saglıklı su arıtma cihazını almak için adresimize bekliyoruz
Size bir telefon kadar yakınız.

İletişim Bilgilerimiz:

Adres:Cumhuriyet mah aytar sk çarşıbaşı iş merkezi no 1/205 Melikgazi/Kayseri

Gsm: 0505 653 09 93

Tel: 0352 222 14 00